Ana Sayfa | Kayıt Olun | Müşteri Girişi | İletişim | 

Yeni Kullanıcı

Yeni Kullanıcı | Türkiye'de web hosting, vps hosting, Dedicated Hosting, Co-location Hosting

ŞİRKET OLARAK MI KULLANACAKSINIZ ?

    Vergi levhası olan bir şirket iseniz "Kurumsal Abonelik" seçeneğini tıklayarak kayıt esnasında vergi numarası ile vergi dairesini doğru olarak belirtiniz. Yanlış ya da eksik beyan edilen vergi bilgileri aboneliğinizin durdurulmasına sebep olur.

    Vergi levhası olan bir şahıs iseniz "Bireysel Abonelik" seçeneğini tıklayarak kayıt esnasında vergi numarası ile vergi dairesini doğru olarak belirtiniz. Yanlış ya da eksik beyan edilen vergi bilgileri aboneliğinizin durdurulmasına sebep olur.

DERNEK, VAKIF, ODA, BİRLİK YA DA SENDİKA OLARAK MI KULLANACAKSINIZ ?

    Vergi mükellefi olmayan kurumlar, "Bireysel Abonelik" seçeneğine tıklayarak kuruma başkanlık eden kişinin bilgilerini kullanarak (yani TC Kimlik bilgisi ve bağlı olduğu vergi dairesini belirterek) kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Vergi mükellefi olan kurumlar, "Kurumsal Abonelik" seçeneğine tıklayarak kurumun sahip olduğu vergi bilgilerini beyan etmelidirler.

BİREYSEL OLARAK MI KULLANACAKSINIZ ?

    Vergi levhası olmayan bir kurum ya da şahıs iseniz "Bireysel Abonelik" seçeneğini tıklayarak kayıt esnasında TC Kimlik bilginizi ve potansiyel olarak bağlı bulunduğunuz vergi dairesini doğru olarak belirtiniz. Yanlış ya da eksik beyan edilen vergi bilgileri aboneliğinizin durdurulmasına sebep olur.

Lütfen Aşağıdan Size Uygun Olan Abonelik Türünü Seçiniz

Kurumsal Abonelik | Bireysel Abonelik